Victoria´s Secret Strawberry & Champagne tělový sprej 250 ml

Objem
250 ml
Tester

• , zakoupeno v Notino

Super, dlouho vydrží a dlouho vůně drží na těle.
    Vůně je sice hodně sladká, ale na oblečení i na mě krásně voní

• je k dispozici pouze u vás
  • , zakoupeno v Notino

• Skvělá vůně,krásné balení.
    • Nevydrží příliš dlouhou dobu.

Celkově spokojenost.Příjemná a osvěžující vůně s nepříliš dlouhou výdrží.

Určení
dámské
Objem
250 ml
Tester

Jahody zalité kvalitním šampaňským, tak by se dal charakterizovat smyslný závoj, který čeká na Vaše odhalení.

• , zakoupeno v Notino

Super, dlouho vydrží a dlouho vůně drží na těle.
    Vůně je sice hodně sladká, ale na oblečení i na mě krásně voní

• je k dispozici pouze u vás

• příjemná vůně, skvělá na letní dny
    • balení
    • slabá výdrž

Vůně se mi zalíbila na první přivonění, v létě je to fajn, odlehčená alternativa toaletní vody, je třeba počítat s dost slabou výdrží, ale jinak jsem spokojená a určitě si pořídím další.

• , zakoupeno v Notino

• Skvělá vůně,krásné balení.
    • Nevydrží příliš dlouhou dobu.

Celkově spokojenost.Příjemná a osvěžující vůně s nepříliš dlouhou výdrží.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• vyzkoušet něco nového

vybrala jsem dle recenze,moc mi nevoní,vybrala bych si příště něco jiného

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

příjemná vůně s trvanlivostí, kterou bych od tělového závoje čekala... nemám co vytknout

Top

Perfektní

Bomba :) ideální na léto

Koupila jsem si 2 sprchové gely od Victoria´s secret a to : Pure Seduction a Strawberries&Champagne a OBĚ VŘELE DOPORUČUJI !!! VONÍ ÚŽASNÉ...skutečně budete mile překvapeni !!! :-) Určitě v budoucnu si ještě nějaký sprchový gel od Victoria´s secret pořídím !!!! :-) Kdo váháte, tak se odhodlejte, jako já :-) !!! Pokud jste milovníci jemné, sladké vůně, tak tyto 2 jsou pro vás jako stvořené :-) !