Victoria's Secret Fantasies Pure Seduction tělový sprej 250 ml

Krásná vůně,ráda doporučuji.

• Nádherná vůně
    • Sladká
    • Výdrž

Vůně je super, doporučuji pro každého kdo má rád sladké vůně, na to, že je to sprey dlouho vydrží a všichni ji chválí :-). Tuto vůni jsem si zakoupila dříve již ve starém balení Victoria Secret a je uplně stejná. Cena by mohla být klidně vyšší (ale jsem ráda, že je takto nízká :D). Rozhodně doporučuji i jako dárek pro slečnu/dívku. Pro starší ročníky spíše nedoporučuji...Zakoupila jsem i tělový krém a kombiance je TOP

• vůně nevydrží příliš dlouho

Voní hezky, i když jsem očekávala nějakou bombu, vzhledem k tomu, že se jedná o takovouto značku. Vůně však vůbec nevydrží a není příliš cítit.

Určení

• Sladká
    • Výdrž

• vůně nevydrží příliš dlouho

• , zakoupeno v Notino

Příjemná vůně pro mladou slečnu.

• , zakoupeno v Notino

Chtěla jsem koupit jinou, barevně podobná lahvička, omyl, není to moje vůně.