Avon Naturals Juicy tělový sprej s granátovým jablkem a mangem 100 ml

dámské
Objem
100 ml

• , zakoupeno v Biomydlinka

• Krásná přírodní vůně,decentní..

Produkt doporučuji....

• , zakoupeno v Biomydlinka

Doporučuji,úžasná a přírodní vůně.

• , zakoupeno v Biomydlinka

• Doporučuji,přírodní produkt,jemná krásná vůně,nedráždivá ke kašli...

Doporučuji,používám již léta..

Určení
dámské
Objem
100 ml

Hydratační a osvěžující přípravek s obsahem výtažků z granátového jablka a manga.

• , zakoupeno v Biomydlinka

• Krásná přírodní vůně,decentní..

Produkt doporučuji....

• , zakoupeno v Biomydlinka

Doporučuji,úžasná a přírodní vůně.

• příjemná ovocná vůně
    • osvěžuje a provoní
    • nedráždí pokožku

Strašně fajn věc. Ta vůně je krásná, ovocná, nic agresivního, prostě lehká a příjemná. Využívám hlavně v létě, ale bez problém slouží během celého roku.
    Je to sice tělový sprej, ale bez problémů se dá použít k provonění oblečení, vlasů nebo třeba i bot:) Pokožka je po použití osvěžená a provoněná, žádné jiné účinky nemá, ale myslím, že to úplně stačí.
    Ta výdrž není nic extra, ale řekla bych adekvátní ceně, po spreji za pár korun prostě nelze chtít kdovíco.
    Je to jiná vůně než vůně věhlasných značek tělových sprejů, nic světoborného, ale zároveň poslouží.
    Komu by nevoněla tahle ovocná vůně, tak jsou k dostání i další různé varianty.

• , zakoupeno v Biomydlinka

• Doporučuji,přírodní produkt,jemná krásná vůně,nedráždivá ke kašli...

Doporučuji,používám již léta..

• Super jako vždy krásně voní 2
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Příjemná, lehká vůně.
  • , zakoupeno v Notino

fajn sprej na objeceni i telo. (konecne mi opravdu voní i batoh :))

• , zakoupeno v Notino

moje nej vune kupuji uz par let

• , zakoupeno v Notino

• dlouhotrvající a krásná vůně
    • malé balení

Produkt tohoto typu používám od Avonu velmi často. Kupuji jej pravidelně. Moc jsem si oblíbila kvalitu vůně. Vůně vydrží dlouho. Používám prakticky na všechno- oblečení, tělo..jsem s produktem naprosto spokojená a nemám, co bych vytkla. Tahle vůně je moje už asi pátá a zatím nejoblíbenější. Produkt určitě koupím znovu.

krásně voní